Ünlülerden Gelen Birbirinden Özel Babalar Günü Mesajı

1 dakikada okuyabilirsiniz


Bu yazımızda sizlerle ünlülerin, babalarına sevgi dolu mesajlarını paylaşacağız.

 1. 1 Pelin Öztekin


   İlk aşkım! Benzediğim, gülüşümüzü sevdiğim... ???? @oztekinrasim Babalar günün kutlu olsun Rasoş’um. İyi ki benimsin, benim babamsın

 2. 2 Pınar Altuğ


   Herkes baba olabilir ama babişko olamaz, kızımızı babişkosu seni çok seviyoruz... Babalar Günü'n kutlu olsun...

 3. 3 İbrahim Tatlıses


  Babalar yıkılmaz çınardır! Tüm babaların, Babalar Günü'nü kutlarım...

 4. 4 Duygu Hacıoğlu


  Hayat boyu Yemin'e hep böyle bakacağını biliyorum... Ben erken göçersem dağ gibi babası olacak hep yanında... Öyle müthiş bir duygu ki senin babalığını izlemek! İyi ki varsın sevgilim... İyi ki bizimlesin...

 5. 5 Cansu Kurtçu


  Benden kızlara ufak bir tavsiye; kesinlikle BABA OLABİLECEK biriyle kurun yuvanızı... ilk Babalar Günü2n kutlu olsun sevgilim. Bu işi de şahane kıvırdın!

 6. 6 Burcu Kara


  Babamın pabucu dama atıldı. Artık en favori baba bu adam bence... En başta benimkilerin, sonra da kalbinde çocuk sevgisi olan tüm güzel adamların Babalar Günü'nü kutluyorum.

 7. 7 Irmak Ünal


   İlk aşkım... büyük aşkım. Kavuştuğumuz an gözünde parlayan çoşkunla, neşenle ne güzelsin. İyi ki benim babamsın.... Her anına, her saniyesine şükrediyorum bu yaşam yolculuğunda beraber yürüdüğümüz için... Senin kızın olduğum için..... Seni yaşamlar boyu, sonsuz ve koşulsuz seviyorum. Bu duyguyu yaşattığın için teşekkürler. Babalar Günü'n kutlu olsun!

 8. 8 Seren Fosforoğlu


  Veee hayatımın aşkı Babam ! Bir kız çocuğu için babanın varlığının önemini ancak yaşayan bilir. Hayat boyu her konuda bana 'sen yaparsın kızım' diyerek beni yüreklendiren güç veren babam. İlkokula bile erken göndermiş 🙂 Nasıl iyi bir dede olduğunu anneciğim eminim görüyordur. Babalar Günü'n kutlu olsun...

 9. 9 Doğa Rutkay


  Sen benim babam olduğun için, bana her gün bayram...

 10. 10 Sedef Avcı


  Baba demek;her zaman korunmak kollanmak demek. Baba demek;her uzattığın elin sıkıca tutulması demek. Baba demek;herşeyi bilen hep yol gösteren demek. Baba demek;yaslandığın en güçlü en güvenli dağ demek Baba demek;hiç üzmeyecek ilk aşk demek. Baba demek;kaçıp sığınılacak liman demek Baba demek;can demek,varlığı ile bir evlada en büyük hazine demek. Baba demek;özlem demek,umut demek. Baba demek;katlanmaktır. Kol kanat olmaktır. Baba demek;koşmaktır. Uçmaktır, uçan kuşu tutmaktır. Baba demek;atılmaktır aslanın ağzına, siper etmektir göğsünü cihana. Baba demek üstlenmektir, kendi derdine aldırmadan önemsemektir. İçin kan ağlarken gülümsemektir, baba demek ;hissetmektir, onca yüreği yüreğinde, acıları ciğerinde,. Baba demek merhamettir,merhamet edilmediğinde. Baba demek düşünmektir, düşünülmediğinde. Baba demek;üşümektir, Üşümesinler diye.Hepsinin üzerine. Baba demek;korkmamaktır. Güvenmektir sonuna kadar.

 11. 11 Şahan Gökbakar


  En mutlu gün bana...

 12. 12 Neslişah Alkoçlar


  Ben böyle bir kocaya sahip oldugum için, Çocuklar böyle bir babaya sahip oldukları için çok şanslıyız! Biri karnımda, diğeri kucağımda seni çoook seviyoruz!

  / 17


Beğendin mi? Arkadaşlarınla ​​paylaş!

Tepkiniz nedir?

Üzüldüm Üzüldüm
0
Üzüldüm
OHA! OHA!
0
OHA!
Kızdım Kızdım
0
Kızdım
Beğenmedim Beğenmedim
0
Beğenmedim
Beğendim Beğendim
0
Beğendim
Alkış Alkış
0
Alkış
Güldüm Güldüm
0
Güldüm
Şaşırdım Şaşırdım
0
Şaşırdım

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Format Seçin
Kişilik Testi
Hazırladığınız sorular ile bir sonuca varmak için kişilik testleri oluşturun.
Anket
Kendi sorularınız ile dikkat çekici anketler oluşturabilirsiniz.
Hikaye / Haber
İlgi çekici olduğunu düşündüğünüz içerikler oluşturun
Liste İçerik (1-10)
1'den başlayan klasik liste içerikler üretin
Liste İçerik (10-1)
1. seçeneği sona bırakan geri sayım içerikler oluşturun
Açık Liste
Herkesin ekleme yapabileceği liste içerikler oluşturun