Los Angeles’ın En Güzel Manzaralı Yerleri

1 dakikada okuyabilirsiniz


Gezmeyi seven biriyseniz, bu yazımızı okumanızı tavsiye ederiz. Yurt dışı seyehatlerinde bulunuyorsanız rotanız Los Angeles’ten geçiyorsa sizinle paylaşacağımız en güzel manzaralı yerlerini kaçırmayınız.

QUE Skyspace

Adrenalin yaşamayı seviyorsanız, buraya gitmekle doğru bir tercih yaparsınız. 300 metrelik US Bank binasının terasında, OUE Skyspace gözlem katı ve camdan kaydırak bulunmaktadır. Bir kat aşağı kaymak istiyorsanız, binanın dışında yer alan kaydıraktan kayıyorsunuz.

Stahl House

Burası bir aileye ait olan malikanedir. Fakat aile burayı müze yapmıştır. Muhteşem Los Angeles manzarasına sahip olan bu evin fiyatı, 23 milyon dolar. Müzeyi gezmek için çok önceden rezervasyon yaptırmanız gerekiyor. Ayrıca ücreti, 65 dolardır.

Griffith Observatory

Şehri en güzel yerinden gözlemlemek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Bütün şehrin kuşbakışı görünüşü herşeyi ayaklarınızın altında. Yoğun bir ziyaretçisi olduğundan otopark bulma konusunda sıkıntı çekebilirsiniz. Bu yüzden saat, 12:00'den önce gitmeniz tavsiye edilir.

Getty Museum

Şehrin en güzel müzelerinden birisi de burasıdır. Müzeyi gezmek ücretsizdir. Fakat otoparkı ücretlidir. Aracınızı park ettikten sonra, LA manzaralı tramvay ile müzeye ulaşıyorsunuz.

Perch

Akşam güneşinin eşsiz güzelliğine burada şahit olabilirsiniz. Perch adlı teras barı Los Angeles'in gidilmesi gereken yerlerinden biridir. Öyleki buraya 6 ay önceden giderek daha güzel yerlerini kapabilirsiniz. Daha sonradan burası kalabalıklaşıyor.

Echo Park Lake

Sulama amaçlı yapılan bu göl şimdilerden insanların gezip görmek, eğlenmek için gittikleri bir yer olmuştur. Burayı spor amaçlı kullananlar da var. Göl önününüzde, Los Angeles arkanızda harika dakikalar sizi bekliyor.

Plajlar

Plajlarıyla ünlü olan Los Angeles'te harika bir tatil yapmak istiyorsanız burayı tercih edebilirsiniz. Venice Beach, Manhattan Beach ve Santa Monica harika yerlerinden birisidir. Bembeyaz kumlarıyla size eğlenceli tatiller diliyoruz.


Beğendin mi? Arkadaşlarınla ​​paylaş!

Tepkiniz nedir?

Üzüldüm Üzüldüm
0
Üzüldüm
OHA! OHA!
0
OHA!
Kızdım Kızdım
0
Kızdım
Beğenmedim Beğenmedim
1
Beğenmedim
Beğendim Beğendim
0
Beğendim
Alkış Alkış
0
Alkış
Güldüm Güldüm
1
Güldüm
Şaşırdım Şaşırdım
0
Şaşırdım

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Format Seçin
Kişilik Testi
Hazırladığınız sorular ile bir sonuca varmak için kişilik testleri oluşturun.
Anket
Kendi sorularınız ile dikkat çekici anketler oluşturabilirsiniz.
Hikaye / Haber
İlgi çekici olduğunu düşündüğünüz içerikler oluşturun
Liste İçerik (1-10)
1'den başlayan klasik liste içerikler üretin
Liste İçerik (10-1)
1. seçeneği sona bırakan geri sayım içerikler oluşturun
Açık Liste
Herkesin ekleme yapabileceği liste içerikler oluşturun