Japonya’da Şaşırtan Proje; Hello Kitty temalı yüksek hızlı tren

3 dakikada okuyabilirsiniz


Önümüzdeki yaz ayından itibaren hizmet vermeye başlayacağı açıklanan yüksek hızlı tren projesi, bazı kullanıcılarda tebessüm yaratabilir. 

Saatte 300 ile 429 kilometre gibi hayal etmesi bile heyecanlandıran hızlara erişebilen yüksek hızlı trenler, Uzak Doğu başta olmak üzere dünyanın pek çok yerinde hizmet veriyor. En hızlı temsilcisi Çin‘de bulunan bu trenlere önümüzdeki günlerde bir yenisi daha eklenecek. Proje ve konsept aşamasından itibaren ülkede büyük ilgiyle takip edilen Evangelion isimli bu yüksek hızlı trenin önümüzdeki yaz ayından itibaren tamamen hazır bir şekilde hizmete açılması bekleniyor. Dış bölümündeki görünüşü kadar içerisindeki lüks yapısı ve hizmetleriyle de dikkat çekici olan bu tren için ortaya çıkan haber ise işin içerisine biraz “tatlılık” katıyor. Sonuçta bu kadar yüksek hızlara çıkarken tatlı bir profil çizmek fazlasıyla önemli, öyle değil mi? 

Kitty artık çok hızlı Japonya’nın batısında hizmet vermeye başlayacağı duyurulan yeni trenle birlikte Hello Kitty‘nin maceralarına da yeni bir boyut gelecek. Henüz konsept tasarımları paylaşılan projenin tamamlanmasının ardından, raylar üzerinde dış kısmının tamamında Kitty ile birlikte pembe rengin dans ettiği bir treni görmeye başlayacağız. Bu konseptin içeriye taşınıp taşınmadığını henüz bilmediğimiz yeni Evangelion ile ilgili teknik kısmı da içerisine alan bilgiler önümüzdeki günlerde ortaya çıkacak. Benzer bir projenin Türkiye’de gerçekleşmesi ihtimaliyle ilgili düşüncelerimiz ise neyse ki çok da yüksek değil.

Kaynak: LOG


Beğendin mi? Arkadaşlarınla ​​paylaş!

Tepkiniz nedir?

Üzüldüm Üzüldüm
0
Üzüldüm
OHA! OHA!
0
OHA!
Kızdım Kızdım
0
Kızdım
Beğenmedim Beğenmedim
0
Beğenmedim
Beğendim Beğendim
0
Beğendim
Alkış Alkış
0
Alkış
Güldüm Güldüm
0
Güldüm
Şaşırdım Şaşırdım
0
Şaşırdım

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Format Seçin
Kişilik Testi
Hazırladığınız sorular ile bir sonuca varmak için kişilik testleri oluşturun.
Anket
Kendi sorularınız ile dikkat çekici anketler oluşturabilirsiniz.
Hikaye / Haber
İlgi çekici olduğunu düşündüğünüz içerikler oluşturun
Liste İçerik (1-10)
1'den başlayan klasik liste içerikler üretin
Liste İçerik (10-1)
1. seçeneği sona bırakan geri sayım içerikler oluşturun
Açık Liste
Herkesin ekleme yapabileceği liste içerikler oluşturun