İzleyebileceğiniz En İyi 5 Netflix Dizisi

1 dakikada okuyabilirsiniz


Netflix içerisinde binlerce dizi barındıran Şuan dünya üzerinde aktif olan, içerisindeki dizileriyle herkesin ilgisini çeken, milyonlarca insana keyifli dakikalar sunan dizi severlerin vazgeçilmezi olmuştur. Eğer sizde bu akıma yeni geldim diyenlerdenseniz size önerebileceğimiz birbirinden güzel netflix dizileri…

 1. 1 The Rain


  Netflix’in yayınlanan Danimarkanın ilk orijinal dizisidir. Bu dizi ilginç konularıyla insanların kafasında enteresan şeyler uyandırıyor. dizinin başrollerininde Alba August, Mikkel Boe Følsgaard, Lucas Lynggaard Tønnesen, Lars Simonsen gibi ünlü isimler yer alıyor. Bu dizi İskandinavya'da geçiyor. Yağmurla gelen ölümcül bir virüs İskandinavya'da yaşayan insanların büyük bir bölümünü ortadan kaldırıyor. Eğer hayatta kalmak istiyorsanız ıslanmamanız gerekiyor. Bu olaydan 6 ay sonra iki kardeş kendisi gibi hayatta kalanlarla birlikte kendilerine yeni bir hayat kurmak için tehlikeli yola çıkıyorlar. Ve hayatta kalmak için birçok zorluklardan geçiyorlar. Arkalarında ise hazin bir geçmiş bırakarak aşklarını acılarını kıskançlıklarını gerçek hayatta bıraktıklarını düşünüyor.

 2. 2 GLOW


  Dizinin başrol oyuncuları Alison Brie ve Marc Marsondur. 80li 90lı yıllarda bilirsiniz güreş ve boks şiddet içeren sporlar çok popülerdi. Bu dönemde her yerde bu sporlara denk gelmek mümkündü. Ama bu dizide sizi şaşırtıcı gerçekler bekliyor. Bu sporu hep erkekler mi yapar düşüncesini yıkarak kendine göre yeni bir yenilik getiriyor. Karşınızda kendinden emin güreşin sulatanları geliyor. Bu dizi Los Angelesta yaşayan işsiz bir artistin kariyer sahibi olmak için çabalayan Ruth Wilderin ve karşısında güçlü bir kadın olan Debbyin eşsiz rekabetini izleyeceksiniz. Ve Marc Maron isimli maddi anlamda iyi olmayan adamın 14 kadına güreşte vermiş olduğu desteği göreceksiniz. Biribirinden eğlenceli saç stilleriyle renkli taytlarıyla bu kadınların gücünü eğlenceli dakikalarla izleyeceğinizden eminiz.

 3. 3 Alias Grace


  Bu film Margaret Atwood romanından ele alınan bir dizidir. Gerçek bir olaydır. Kanada'da geçmektedir. Olayın başkahramanı Alias Grace'dir. Bazı sebeplerden dolayı Kanada'ya göç etmiş İrlandalı bir kızdır. Bir evde hizmetçi olarak yaşamaya başlamıştır. Dizinin diğer kahramanı olan James McDermott ile birlikte yasak ilişki yaşayan evin sahibi ve diğer hizmetçiyi birlikte öldürdükleri iddia ediliyor. kısa bir süre sonra James asılıyor. Grace'nin suçlu olup olmadığı ise herkesin merak konusu olup bir hayli herkes tarafından beklenen bir dava konusu oluyor.

 4. 4 Everything Sucks


  Hepimizin gençlik dönemleri olmuştur. geçmişinize bir yolculuk yapıp dönmek ister misiniz ? Belki karşınızda kendinizden kesitler bulacağınız eğlenceli olarak izleyeceğiniz komik heyecan verici olaylara denk geleceğinize inanıyoruz. 90lı yılların gençlik dizisi. Dizi Boring Lisesi’ndeki iki grup uyumsuz öğrencilerin tatlı heyecanlarını anlatarak size komedi dünyasına sizi davet edecektir.

 5. 5 Altered Carbon


  Bu dizi de farklı bir mantık uyarlanmıştır. Ölüm artık Dünyada kalıcı değildir.  Takeshi Kovacs adında bir asker yeni dünya düzenine tepki gösteren askerlerden tek sağlam kalandır. Bilinci yıllar boyunca buz içinde hapsedilir. Karşısına çıkan çok zengin bir adam kendi cinayetini çözmek şartıyla ona bir yaşam hediye edecektir. Cinayet aşk ihanetlerle dolu bir dizi sizi bekliyor.


Beğendin mi? Arkadaşlarınla ​​paylaş!

Tepkiniz nedir?

Üzüldüm Üzüldüm
0
Üzüldüm
OHA! OHA!
1
OHA!
Kızdım Kızdım
0
Kızdım
Beğenmedim Beğenmedim
0
Beğenmedim
Beğendim Beğendim
3
Beğendim
Alkış Alkış
0
Alkış
Güldüm Güldüm
0
Güldüm
Şaşırdım Şaşırdım
0
Şaşırdım

Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Format Seçin
Kişilik Testi
Hazırladığınız sorular ile bir sonuca varmak için kişilik testleri oluşturun.
Anket
Kendi sorularınız ile dikkat çekici anketler oluşturabilirsiniz.
Hikaye / Haber
İlgi çekici olduğunu düşündüğünüz içerikler oluşturun
Liste İçerik (1-10)
1'den başlayan klasik liste içerikler üretin
Liste İçerik (10-1)
1. seçeneği sona bırakan geri sayım içerikler oluşturun
Açık Liste
Herkesin ekleme yapabileceği liste içerikler oluşturun