Cumhurbaşkanı Erdoğan Sakarya’da

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan: Gençler Osmanlı tokadını iyi atıyor da ne yazık ki dün beraber yürüdüklerimizden bazıları Osmanlı tokadının ne olduğunu hala anlamadı...4 dakikada okuyabilirsiniz


Partisinin Sakarya İl Kongresi’nde konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Ülkemiz ve milletimiz kadar dünyanın dört bir yanındaki mazlumlar için de mücadele veriyoruz” dedi.

Daha merhametli bir dünyanın mücadelesini veriyoruz diyen Cumhurbaşkanı Erdoğan konuşmasında şunları kaydetti:

“İHTİYAÇ OLDUĞU ANDA SEFER GÖREV EMRİ ÇIKARIRIZ, ÖNCE BEN SONRA HEP BİRLİKTE YOLA KOYULURUZ”

Biz hiç kimsenin baskı zulüm görmediği dünyanın mücadelesini veriyoruz. Bizim mücadelemiz istikbal mücadelesi, bizim kavgamız hak ve adalet kavgasıdır. Her bir arkadaşımızın gayesi, kızıl elması bu… Zorluklar karşısında asla pes etmeden mücadelemiz sürecik. Afrin’deyiz niye? İşgal için mi? Teröristleri kovalıyoruz. Zannediyorum, sayı 3500’e ulaşmıştır, ben buraya gelmeden etkisiz hale getirilen terörist sayısı 3300’dü… Komutana sordum; ihtiyaç var mı? dedim.. Hamdolsun iyi gidiyoruz dedi. İhtiyaç olduğu anda hemen bir sefer görev emri çıkarırız önce ben sonra hep birlikte yola koyuluruz. Hazırız, ölmeye de bu teröristleri öldürmeye de…

“OSMANLI TOKADINI SADECE 3 BİN 300 TERÖRİST YEMEDİ”

Gençler Osmanlı tokadını iyi atıyor da ne yazık ki dün beraber yürüdüklerimizden bazıları Osmanlı tokadının ne olduğunu hala anlamadı… Neyse.. Biz işimize bakalım. Şu anda 3300 terörist yemedi sadece Osmanlı tokadını… Onların dışında bazıları da yedi. Bildiklerimiz çok, bildiklerimizi kağıda dökeceğimiz zamanlar da gelecek.

“SAKARYA BUGÜN ÇOK FARKLI”

Ben Sakarya’yı bugün çok farklı gördüm. Bu vesileyle başta Sakarya’nın yiğit evladı şehit kaymakam Muhammed Fatih Safitürk olmak üzere tüm şehitlerimize Allah’tan rahmet niyaz ediyorum. Şehitlerimizin vakur aileleri var. Gazilerimize sıhhat ve afiyet temenni ediyorum. Nasıl şehit kaymakamımızın kanını yerde koymadıysak bütün şehitlerimizin hesabını sorduk soracağız.

Bzi bu ülkeyi ihsanla lütufla birilerinin kolları ve kanatları altında kurmadık. 1071’den beri şehitlerimizin kanlarıyla yoğurarak kendimize vatan yaptık. Boylarından büyük laflar edenler önce iyi bir tarih kitabı okusunlar. Sakarya Meydan Muhaberesinde denize dökülenler buradan nasıl gittiklerini hatırlasınlar.

 

 


Beğendin mi? Arkadaşlarınla ​​paylaş!

Tepkiniz nedir?

Üzüldüm Üzüldüm
0
Üzüldüm
OHA! OHA!
0
OHA!
Kızdım Kızdım
0
Kızdım
Beğenmedim Beğenmedim
0
Beğenmedim
Beğendim Beğendim
0
Beğendim
Alkış Alkış
0
Alkış
Güldüm Güldüm
0
Güldüm
Şaşırdım Şaşırdım
0
Şaşırdım

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Format Seçin
Kişilik Testi
Hazırladığınız sorular ile bir sonuca varmak için kişilik testleri oluşturun.
Anket
Kendi sorularınız ile dikkat çekici anketler oluşturabilirsiniz.
Hikaye / Haber
İlgi çekici olduğunu düşündüğünüz içerikler oluşturun
Liste İçerik (1-10)
1'den başlayan klasik liste içerikler üretin
Liste İçerik (10-1)
1. seçeneği sona bırakan geri sayım içerikler oluşturun
Açık Liste
Herkesin ekleme yapabileceği liste içerikler oluşturun