Çiftlik Bank Hakkında Herşey!

2 dakikada okuyabilirsiniz


Çiftlik Bank Nedir?

27 Yaşında ki Mehmet Aydın isimli şahıs tarafından kurulan sanal çiftlik kuruluşudur. Çiftlik bankı kendi anlatmış olduğu ağız ile anlatmak gerekir ise, kendi adına açılmış olan sitesine üye olunup sanal inek, koyun, keçi ve tavuk alıp yemler ile besliyorsunuz. Bu hayvanları ilk başta belli bir miktar para hesaba yükleyerek satın alıyorsunuz. Sizin adınıza bir yer de çiftlik açıp satın aldığınız hayvanları besleyip büyütüp iler ki zaman da aldığınız hayvanlar büyüyüp satılığa çıkarabilme imkânı yakalayabiliyorsunuz. Firmanın algoritmasına göre 1 yıl içinde yaptığınız yatırımın 2.2 katının size geri döndürüleceği bilinmekte. 

Güvenilir Mi Ve Yasal Mı?

Son 6 ay için de çıkan haberlere göre Çiftlik Bank, Emniyet güçleri tarafından fena bir şekil de sıkıştırılıp soruşturmaya alındı. Çıkan bazı haberlerde de saadet zinciri olarak bilinmektedir. Türkiye genelinde 500 bin civarı aktif yatırımcısı bulunan Çiftlik Bank, yüksek dozda kâr ortağı ile müşterilerini hızla kendine bağlamış duruma gelmiştir. Bursa da bulunan bir çiftlikte 200’e yakın işçi umdukları paya alamadığı için çiftliği basarak paralarını geri almak istedi.

Çiftlik Bank’tan Gelen Son Bilgiler

Posta gazetesinin yayınladığı habere göre, Mehmet Aydın 80.000 fazla kişiden yatırım amaçlı topladığı 511 Milyon TL ile ortalıktan iz bırakmadan kayboldu. Alınan paraların çoğu Türkiye de değil de Kuzey Kıbrıs’ta toplanıldığı medyaya yansıdı. Sosyal sitelerde ki haberlere göre Avustralya’dan vatandaşlık aldığı bilinmekte.Beğendin mi? Arkadaşlarınla ​​paylaş!

Tepkiniz nedir?

Üzüldüm Üzüldüm
0
Üzüldüm
OHA! OHA!
0
OHA!
Kızdım Kızdım
0
Kızdım
Beğenmedim Beğenmedim
0
Beğenmedim
Beğendim Beğendim
1
Beğendim
Alkış Alkış
0
Alkış
Güldüm Güldüm
0
Güldüm
Şaşırdım Şaşırdım
0
Şaşırdım

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Format Seçin
Kişilik Testi
Hazırladığınız sorular ile bir sonuca varmak için kişilik testleri oluşturun.
Anket
Kendi sorularınız ile dikkat çekici anketler oluşturabilirsiniz.
Hikaye / Haber
İlgi çekici olduğunu düşündüğünüz içerikler oluşturun
Liste İçerik (1-10)
1'den başlayan klasik liste içerikler üretin
Liste İçerik (10-1)
1. seçeneği sona bırakan geri sayım içerikler oluşturun
Açık Liste
Herkesin ekleme yapabileceği liste içerikler oluşturun