Beklenen Liste! 2018’in En İyi Bilgisayar Oyunları

1 dakikada okuyabilirsiniz


Oyuncuların heyecanla beklediği yeni oyunların çıkmasıyla, oyun dünyasında renkli gelişmeler yaşandı. Oyuncular yeni oyunlar için akın akın mağazalara koşmaktadır. Bizde bugün bunlardan bir kaçını listeleyip bilgi vermek istedik.

 1. 1 Ni no Kuni


  Japon grafikçilerinin eşsiz ve harikulade bir biçimde tasarladığı oyunlardan bir tanesi, RPG modülü tutkunları için büyüleyici bir macera dolu bir oyun daha!

 2. 2 Kingdom Come: Deliverance


  2017’de çıkması planlanan oyun, hep aksaklıklara uğradığı için bir türlü yayınlanmamıştı. Beklenen yıl geldi ve 2018’de yayınlandı. Oyunun kısa özeti şu aslında, oyunda keşfedilmeyi ve sömürülmeyi bekleyen haritalarla dolu grafiksel olarak biraz düşük kalması üzücü.

 3. 3 Far Cry 5


  Ubisoft şirketinin dönüm noktalarından olan bir oyun daha! Mezheplerden oluşan birliklerin sürekli haksızlık edip ev sahipliği yapmasını konu alan bir yapıt. Grafiksel olarak değerlendirildiği vakit, sadece grafik yüksekliğinden ötürü bile kendini oynatmaya çalışan bir oyun.

 4. 4 We Happy Few


  Hayatta kalma mücadelesini konu işleyen oyun, halüsinojen sakinleştirici ile Wellington Wells sakinlerini bu maddeye kullanmaya zorlamaktadır. Kasabadan kaçma planları ve hayatta kalmak için çöplerden yiyecek toplamak gibi konuları işleyen bir yapıt. Araştırırken bile oynayacağım bir oyun diye düşündüm tavsiye ederim.

 5. 5 Anthem


  Birden fazla oyunculu RPG Aksiyon yapıtı, en mutluluk verici oyunlardan birisi oldu oyuncular için. Kocaman hayvanlarla dolu olan dev bir bölgede dolanan bir ekip rolünü almaktasınız. Oyunda ki giysilerin tasarımı beni çok etkilemişti. Skilleri ve insansı yetenekleri çok yaratı olan bir oyun.


Beğendin mi? Arkadaşlarınla ​​paylaş!

Tepkiniz nedir?

Üzüldüm Üzüldüm
0
Üzüldüm
OHA! OHA!
0
OHA!
Kızdım Kızdım
0
Kızdım
Beğenmedim Beğenmedim
0
Beğenmedim
Beğendim Beğendim
0
Beğendim
Alkış Alkış
0
Alkış
Güldüm Güldüm
0
Güldüm
Şaşırdım Şaşırdım
0
Şaşırdım

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Format Seçin
Kişilik Testi
Hazırladığınız sorular ile bir sonuca varmak için kişilik testleri oluşturun.
Anket
Kendi sorularınız ile dikkat çekici anketler oluşturabilirsiniz.
Hikaye / Haber
İlgi çekici olduğunu düşündüğünüz içerikler oluşturun
Liste İçerik (1-10)
1'den başlayan klasik liste içerikler üretin
Liste İçerik (10-1)
1. seçeneği sona bırakan geri sayım içerikler oluşturun
Açık Liste
Herkesin ekleme yapabileceği liste içerikler oluşturun