Adnan Oktar Sayın Tayyip Erdoğan İçin Ne Dedi! Şok Eden Açıklamalar

1 dakikada okuyabilirsiniz


Adnan Oktar; 19 Ocak 2018

Tayyip Hocam’a destek olmamız, İngiliz derin devletine tavır almamız ve Darwinizm’in geçersizliğini ortaya koymamız bazılarını çok rahatsız ediyor. Ellerinden geleni yapsınlar, kanunla hukukla ilimle irfanla tüm tuzaklarını bozacağız. Biz devletimize güveniyoruz, hakkı hakikati sonuna kadar savunacağız. Bizim için önemli olan Türkiye’nin ve İslam aleminin geleceğidir. Bu yoldaki gayretlerimiz tüm baskı ve tehditlere rağmen devam edecek.

Adnan Oktar; 28 Nisan 2018

Tayyip Hocam’ı yalnız sanıyorlar. İngiliz derin devletinin yancıları boşuna heveslenmesinler. Tayyip Hocam’ı asla yalnız bırakmayacağız. Vefasızlara inat Pazara kadar değil mezara kadar yanındayız.

A9TV; 6 Kasım 2017

Tayyip Hocam’ın dindarlığı çok güzel. Eline geçen her fırsatta Kuran’dan, imandan güzel hatırlatmalar yapıyor. Bu güzel tavrı ona bereket getiriyor. MaşaAllah. Tayyip Hocam’ın şahsına sahip çıkma konusunda milletçe çok titiz ve teyakkuzda olalım.

Adnan Oktar, 26 Haziran 2018

Münafık, dine, imana, İslam’a, Kuran’a karşıdır. Bu yüzden İttihadı İslam’ı istemezler. Tayyip Hocam’dan da bu sebeple nefret ediyorlar, içlerinde ona karşı çok büyük kin gizliyorlar. Kendilerini Tayyip Hocam’a sempatik gibi göstermeye çalışmaları ise boşunadır. İslam Birliğine var gücüyle karşı olan münafıkların Tayyip Hocam’ı desteklemesi imkansızdır. Münafık çok hain, kahpe bir mahluktur. İçi kin doludur. Münafığa karşı çok dikkatli olunması gerekir.

Adnan Oktar, 18 Haziran 2018

İnsanların neşesi, mutluluğu ve özgürlüğü hayatidir. Tayyip Hocam ve Hükümetimiz’den istirham ediyoruz, “İnsanların mutlu olmasını istiyoruz, neşeye hürriyete öncelik vereceğiz. Gençlerin kadınların özgür olmasını istiyoruz. Hayatın dolu dolu olmasını istiyoruz.” açıklamalarına öncelik verirlerse çok güzel olur.

Adnan Oktar; 22 Mayıs 2018

Dolarla ticareti tamamen kaldıralım. Dolarla işlem yapmak kanunla yasaklansın. Tayyip Hocam’ı devirmek için ekonomiyle oynamaya çalışıyorlar. Buna karşı hamle olarak dolar kullanımını kaldıralım. Altın esas değer olsun. Rusya ile, İran ile, Azerbaycan ile kendi paramızla ticaret yapalım. Bölge ülkeleri birleşelim kendi paralarımızı kullanalım. Avrupa ve Amerika’ya muhtaç olmak durumunda değiliz.

Adnan Oktar; 17 Mayıs 2018

Şehidimiz Muhsin Yazıcıoğlu İngiltere’ye gitti geldi şehit ettiler. Tayyip Hocam döner dönmez suikast sözleri ortalıkta dolanmaya başladı. Defalarca söyledim, bir daha söylüyorum: “Tayyip Hocam’ın saçının teline dokunanın canına dokunuruz, kanunla hukukla ilimle irfanla…” Böyle bir şeyi akıllarından dahi geçirmesinler, milletimizden çok çetin bir hukuki karşılık alırlar.

Adnan Oktar; 20 Mayıs 2018

Tayyip Hocam’a suikasttan bahsedenlerin o dillerini kanunla hukukla bükeriz. Böyle bir ahlaksızlığa yeltenen olursa, hatta aklından geçiren dahi olursa, nesiller boyunca ibretle hatırlanacak hukuki karşılığı alır. Bu milleti doğru tanısınlar, Tayyip Hocam’ı asla yalnız bırakmayız.

Adnan Oktar; 12 Mayıs 2018

Tayyip Hocam çalışkan ve dürüst bir insan. Samimi olarak söylüyorum Türkiye’nin huzuru ve güveni için milletin başında olmasında fayda olan bir insan.

Adnan Oktar; 8 Mayıs 2018

Bu millet Tayyip Hocam’ı seviyor. Çok dürüst bir insan. Allah rızası için, vatan için, millet için hareket ediyor. Güzel hizmetine hep devam edecek inşaAllah.

Adnan Oktar; 9 Mayıs 2018

Tayyip Hocam’ın bu ülkeye yaptığı ve öncü olduğu hizmetlerin büyük kısmını gençler bilmiyor. Eski dönemleri de bilmedikleri için kıymetini tam anlayamıyorlar. O yüzden tüm kardeşlerimiz bu güzel hizmetleri, vatan için yapılanları sürekli anlatsınlar. Sürekli gündemde tutsunlar.

Adnan Oktar; 4 Mayıs 2018

Tayyip Hocam’ın sonuna kadar yanındayız Allah’ın izniyle. Millet olarak ülkemizde kargaşa istemiyoruz, istikrar devam etsin istiyoruz. Tayyip Hocam’dan istirhamımız modern kesimi de kucaklayan, özgürlükleri çok iyi vurgulayan bir anlayışı daha da yaygınlaştırsın. Millet kendisiyle birlikte inşaAllah.

Adnan Oktar; 24 Nisan 2018

Türkiye bu kadar yoğun saldırı altındayken Tayyip Hocam’a vefasızlık çok büyük vicdansızlık olur. Tayyip Hocam bu kadar hizmet yapmışken onun verdiği emek üzerine gelip oturmayı planlamak çok çirkin bir ahlaktır. Tayyip Hocam binbir sıkıntının içerisinden geçerek geldi. Kimse arkadaşlığa dostluğa sığmayacak vefasızlık yapmamalıdır. Türkiye’nin nereye çekilse oraya gidecek kişilere değil Tayyip Hocam gibi azimli, kararlı hizmet edecek insanlara ihtiyacı vardır.

Adnan Oktar; 22 Nisan 2018

Tayyip Hocam senin dava insanı olduğunu gördükleri halde, senin İslam birliği için gayretini gördükleri halde seni davanda yalnız bırakan ahirette de dünyada da utanç duysun. Tayyip Hocam’ı yalnız bırakmak, mücadelesine seyirci kalmak çok büyük vicdansızlık olur.

Adnan Oktar; 18 Nisan 2018

Tayyip Hocam’dan istirham ediyoruz İslam Birliği çağrısını sürekli gündemde tutsun. Şu an İslam ümmeti genel olarak sahipsiz durumda. Neredeyse her ülke sadece kendi derdinde. Türkiye tüm Müslümanlara sahip çıkacak tek ülke. İslam Birliği’ni sürekli gündemde tutarsak ilk başta tepkisiz gibi görünseler bile mutlaka sonunda güzel gelişme olacaktır.

Adnan Oktar; 25 Mart 2018

Tayyip Hocam’ın Allah yolunu açmış, muazzam bir vizyonla ilerliyor maşaAllah. Allah’ın izniyle İttihadı İslam’ın kurulmasına vesile olacak.

Adnan Oktar; 21 Mart 2018

İngiliz derin devletine alene meydan okuyan bir Atatürk vardı bir de Tayyip Hocam var. Helal olsun Tayyip Hocam’a İngiliz derin devletine ilimle irfanla vura vura beyinlerini darmadağın ediyor maşaAllah.

Adnan Oktar; 13 Mart 2018

Tayyip Hocamı Allah konuşturuyor, hakkı konuşuyor batılı yok ediyor. Kendisi tam bir Kuran talebesi maşaAllah. Ağzından nur saçıyor, tebrik ediyoruz.

Adnan Oktar, A9TV; 5 Şubat 2018

İngiliz derin devleti ve dünyadaki homoseksüel yapılanma Türkiye’ye karşı bir hareket içinde. Devletin kalitesini, vasfını, güvenilir yapısını kendilerince bozmaya çalışıyorlar. Bunu engellemek için laik, aydın ve kültürlü kesim mutlaka Tayyip Hocamızı desteklesin, yalnız bırakmasın.

A9TV, 6 Aralık 2017

İngiliz derin devleti hem Türkiye’yi hem de bütün Türk-İslam alemini yıkıp yok etmeye kararlı. Türkiye’de dirayetli, cesur bir lidere ihtiyaç vardı. Bu lideri Tayyip Hocam olarak Allah karşımıza çıkarttı. Onu başarılı kıldı. Elimize geçen bu nimete titizlik göstermemiz, Tayyip Hocamız’ı iktidarda tutmamız hayati. Tayyip Hocamız’ın şahsını çok güçlü tutmamız çok önemli. Milli lider çok önemlidir. Bütün gücümüzle Tayyip Hocamız’ı destekleyeceğiz. Çok şevkli, çok azimli, çok samimi, güvenilir bir Müslüman. Allah rızası için cumhurun reisi olmak gibi çok zor bir göreve talip oldu. Hiçbir çıkarı yok. Milletimiz için Tayyip Hocam çok büyük bir nimet. Milletçe böyle güvenili bir baş etrafında toplanmamız bizi çok güçlü kılar.


Beğendin mi? Arkadaşlarınla ​​paylaş!

Tepkiniz nedir?

Üzüldüm Üzüldüm
0
Üzüldüm
OHA! OHA!
0
OHA!
Kızdım Kızdım
0
Kızdım
Beğenmedim Beğenmedim
0
Beğenmedim
Beğendim Beğendim
0
Beğendim
Alkış Alkış
0
Alkış
Güldüm Güldüm
0
Güldüm
Şaşırdım Şaşırdım
0
Şaşırdım

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Format Seçin
Kişilik Testi
Hazırladığınız sorular ile bir sonuca varmak için kişilik testleri oluşturun.
Anket
Kendi sorularınız ile dikkat çekici anketler oluşturabilirsiniz.
Hikaye / Haber
İlgi çekici olduğunu düşündüğünüz içerikler oluşturun
Liste İçerik (1-10)
1'den başlayan klasik liste içerikler üretin
Liste İçerik (10-1)
1. seçeneği sona bırakan geri sayım içerikler oluşturun
Açık Liste
Herkesin ekleme yapabileceği liste içerikler oluşturun